10.yil
facebook twitter instagram    

ATS JENERATÖR İKİNCİ EL HİZMETLERİ

2.El Jeneratör Alım Satım

2.El Jeneratör Alım-Satım Hizmetleri
  Güvenilir ve profesyonel 2. El hizmeti vermek için kurulan ATS Jeneratör 2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde hizmet vermektedir.
İkinci el jeneratör grupları, konusunda uzman mühendisler tarafından, jeneratörün bulunduğu yerde incelenerek, en iyi şartlarda ve optimum fiyatlarla değerlendirilmektedir.
 
Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları  ATS Jeneratör 2. El Departmanımız tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda, eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.
 
2. El jeneratör alırken dikkat edilecek hususlar:
Özellikle teknik konularda yeterli bilgisi olmayan satıcılar müşterileri yanlış yönlendiribilmekte ve bazı art niyetli olan satıcılarda müşterilere hatalı veya yanlış ürün satmaktadırlar. Bu durumda jeneratör müşterisi oldukça büyük kayıplara uğramaktadırlar. Eğer 2.el jeneratör alınacaksa özellikle yeri yurdu belli olmayan aracı statüsündeki kişilerden uzak durmalarını ve teknik bilgisi iyi olan, referanslarıyla güven veren firmalardan jeneratör almalarını tavsiye ederiz. Türkiye’de 2.el ürünlerle ilgili bir düzenleme olmadığından bir çok kişi veya kuruluş mağdur olmaktadır. ATS Jeneratör bu konuda müşterilerimize satış öncesi, satış anı ve satış sonrasında gereken hizmeti maksimum kalite ve süratte yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Hatta müşterilerimize sahibinden buldukları jeneratörlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz.
 
2. El jeneratör alımı:
Satmak ya da değiştirmek istediğiniz jeneratörleriniz için en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını sizlere sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el jeneratörünüz bulunduğu yerde incelenerek en iyi şartlarda değerlendirilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun orjinal olan (toplama jeneratörler hariç) jeneratörleriniz için bizleri arayabilirsiniz.
 
2. El jeneratör alım-satımında neden ATS Jeneratör ?
Sektörünün lider firması ATS Jeneratör tecrübesi ve güvencesi
2. el jeneratör satışından önce kalite kontrol testleri
Konusunda uzman teknik ekip hizmeti
Onaylanan ürünlerin değerinde satışa sunulması
Satış sonrası tam destek
Garantili 2. El jeneratörler
Yedek parça desteği

 

interantalya-altsayfa_03 online-randevu
telefon telefon
telefon telefon
telefon telefon
telefon telefon
telefon telefon
neredeyiz